Brak komentarzy

Ambasadorki perfum, które pokochał świat

Co sezon wypuszczane są kolejne kampanie, w których gwiazdy są ambasadorkami perfum. Jednak tylko niektóre z nich przechodzą do historii.

Wśród wielu gwiazd, które reklamują zapachy, szczególnie wyróżnia się Charlize Theron. Aktorka już kilkanaście lat temu po raz pierwszy zaczęła reklamować zapach Ja doire Dior. Reklama, w której piękna kobieta wychodzi ze złotej wody, wywarła duże wrażenie. Co ciekawe, mimo upływu czasu Theron nadal jest ambasadorką marki i wciąż podziwiają ją kobiety na całym świecie.

Serca klientek podbiła też Julia Roberts. Jej sekretem był fakt, że wcześniej nie reklamowała żadnych kosmetyków, przez co była wiarygodna w roli ambasadorki kampanii. Poza tym któż lepiej zareklamuje zapach La vie est belle (życie jest piękne), niż kobieta, której uśmiech uznawany jest za jeden z najpiękniejszych na świecie?

Ostatnią ambasadorka, która została zapamiętana na dłużej, jest Natalie Portman. Gwiazda również nieczęsto daje się namówić na reklamy. Każda z reklam perfum Miss Dior została oparta na innym koncepcie i w każdym z nich Natalie Portman prezentuje się równie perfekcyjnie.