Brak komentarzy

Aplikator do rzęs – podstawa wyposażenia kuferka stylistki rzęs

Istnieją przedmioty, które w swoim wyposażeniu powinien posiadać każdy kuferek stylistki rzęs – bez względu na to, czy jest ona stylistką doświadczoną, czy dopiero rozpoczynającą swoją przygodę z przedłużaniem rzęs. Małe aplikatory wyglądem przypominające szczoteczki do nakładania tuszu niewątpliwie należą do tej grupy przedmiotów.

Kiedy zastanowimy się nad tym, czego koniecznie w swojej pracy powinna używać profesjonalna stylistka rzęs, na pewno przyjdą nam do głowy różnego rodzaju rzęsy, pęsety, kleje, separatory i lampy. Warto jednak przypomnieć sobie o małych, niepozornych aplikatorach, których udział w przygotowaniu całej stylizacji, a następnie w dbaniu o nią, jest bardzo ważny.

Aplikatory welurowe do rzęs od Amazing Lashes

Aplikatorem rozczeszesz poplątane rzęsy

Gdyby nie istniały – codziennie dziesiątki Klientek wracałyby do gabinetów kosmetycznych na poprawki dotyczące doklejenia wypadających sztucznych rzęs. To właśnie aplikatory w dużej mierze odpowiadają za trwałość aplikacji. Dzięki nim możemy zapobiec splataniu się włosków i ich przekręcaniu, co grozi szybszym wypadaniem i niszczeniem rzęs.

Jeśli Klientki zastosują się do poleceń stylistek i będą korzystały z prezentów, które te im dają (warto wiedzieć, że każda stylistka na koniec zabiegu wręcza Klientce jej własną szczoteczkę), mogą liczyć na dłużej trwający efekt przedłużenia.

Gadżet przyda się też do innych czynności!

Aplikatory to przedmioty, których możemy używać na różny sposób. Sprawdzą się w wielu sytuacjach, w których potrzeba nam narzędzia precyzyjnego i delikatnego. Dobrze jest nakładać nimi odżywki do rzęs, których nie zaaplikujemy dokładnie palcami. Ciekawym pomysłem jest również używanie ich jako zamienników dla szczoteczek od tuszu do rzęs, które przecież czasem się łamią.

Gdzie najlepiej kupować aplikatory?

Aplikatory do rzęs najkorzystniej jest kupować w większej ilości. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo pieniędzy, niż jakbyśmy miały zamawiać je kilka razy. Dobrym wyjściem dla każdego gabinetu kosmetycznego lub stylistki działającej samodzielnie będzie na pewno korzystanie z ofert sklepów internetowych. Do najpopularniejszych należy na przykład sklep Amazing Lashes, gdzie kupimy aplikatory o różnych wzorach i kolorach.