Brak komentarzy

Balsamy Eos – Ulubieniec Polek

Marka Eos podbija serca całego świata. Naturalne składniki, soczysty zapach i smak zamknięte w fikuśnych kolorowych słoiczkach urzekła polki. 

Marka Eos za która stoi Evolution of Smooth, wprowadziła na rynek serie balsamów do ust w 6 różnych smakach, które z dnia na dzień cieszą się coraz lepsza opinią i nic dziwnego, małym „jajeczka” w bajkowej wersji kolorystycznej, pełnych wartości pielęgnacyjnych , stworzonych z najwyższej jakości składników ciężko się oprzeć. Jestem na to idealnym przykładem. 

Eos to nie tylko balsamy do ust, firma posiada cały szereg produktów  kosmetycznych w równie dopracowanym dizajnerskim wyglądzie i składzie. 

Światową sławe produkt zyskał dzięki opakowaniom przypominającym w kształcie „jabłko”, „jajko”. 

Firma produkuje balsamy również w tradycyjnym opakowaniu w standardowym sztyfcie, ale dla mnie te słodkie jajeczka są nie do zastąpienia. Dzięki okrągłemu kształtowi balsam dobrze trzyma sie w dłoni kulistość obudowy ułatwia aplikacje na całej powieszchni ust, a smakowi balsamu bardzo ciężko jest się oprzeć .

Produkty zawierają całą listę drogocennych składników. W skład wchodzi odżywcze i znane se swoich drogocennych właściwości masło shea, wosku pszczelego, a także olejku jojoba i przeciwutleniaczy, które regenerują delikatną skórę ust. 

99 % naturalnych składników w kilku rodzajach smaku, zapachu i kolorów  na wyciągniecie Twojej ręki.