Brak komentarzy

Jak zostać konsultantką Avon?

Jesteś na studiach i brakuje ci funduszy na pilne wydatki lub przyjemności? A może obecnie musisz opiekować się dzieckiem i nie możesz sobie pozwolić na pełnoetatową prace? Albo po prostu chcesz zarobić trochę dodatkowej gotówki? W niniejszym artykule przedstawimy zalety pracy jako konsultantka Avon oraz podpowiemy, gdzie ubiegać się o zatrudnienie.

Praca dodatkowa to doskonały sposób na zarobienie kilku dodatkowych złotych w miesiącu. Zapewni nam poczucie niezależności, zwłaszcza jeśli wciąż jesteśmy na studiach i nie możemy podjąć pełnoetatowego zatrudnienia. Możemy również łączyć ją ze zwykłym etatem, a wówczas to, co w niej zarobimy będziemy każdego miesiąca przeznaczać na przyjemności; możemy też łączyć ją z opieką nad dzieckiem, ponieważ nie wiąże się z konkretnymi godzinami pracy.

Co daje praca jako konsultantka Avon?

Ogromną zaletą pracy jako konsultantka Avon jest fakt, że możemy pracować kiedy i ile chcemy. Dlatego też, możliwe jest połączenie nauki czy opieki nad dzieckiem z dodatkowym zajęciem, które przyniesie nam nie tylko dodatkowy zarobek, ale i ciekawe bonifikaty. Jako konsultantka masz bowiem zniżki na wszystkie produkty dostępne w katalogu Avon. W zależności od obrotu dostaniemy od 15 do nawet 40% zniżki na wszystkie kosmetyki oraz do 70% na oferty specjalne. To duża oszczędność, zwłaszcza jeśli każdego miesiąca kupujesz wiele kosmetyków.
Praca jako konsultantka pozwala też nabyć doświadczenie w branży handlowej oraz marketingowej. Dlatego jeżeli w przyszłości myślimy nad założeniem własnego biznesu, albo nasze studia wiążą się z tymi dziedzinami, będzie to doskonały moment na przećwiczenie umiejętności interpersonalnych. Dzięki takiej pracy nabierzemy śmiałości oraz pewności siebie, zwłaszcza że firma oferuje bezpłatne szkolenia, które przygotują nas do roli profesjonalnych konsultantek.

Jak wygląda współpraca avon?

Praca konsultantki to połączenie możliwości zarabiania pieniędzy z przyjemnością. Katalog prezentujący sprzedawane przez nas kosmetyki może nam towarzyszyć podczas spotkań z rodziną, koleżankami, na wywiadówkach, na placu zabaw czy w naszej etatowej pracy. Im więcej klientów zgromadzimy, tym więcej produktów sprzedamy i tym wyższe będą nasze zarobki. Pamiętajmy jednak, że jest to nasz dodatkowy zarobek i nie powinniśmy czuć na sobie presji i zajmować się tym w każdej wolnej chwili. Praca powinna nam dawać satysfakcję oraz radość z dodatkowych funduszy, które możemy przeznaczyć na co tylko chcemy.
Jeżeli jesteś zainteresowana taką pracą, wejdź stronę avonu, a następnie wybierz zakładkę „strefa konsultantki Avon”. Znajduje się tam poradnik ze szczegółowym opisem Twoich przyszłych zadań. Jeżeli jednak jesteś już zdecydowana, wystarczy że wypełnisz formularz zgłoszeniowy.