Brak komentarzy

Jakie perfumy na prezent

Perfumy to jeden z najlepszych pomysłów na prezent. Problemem może być tylko ich dobór, bo trudno przewidzieć, co spodoba się danej osobie.

Kiedyś, gdy wybór w drogeriach był mały, wiadomo było, że kobietę ucieszą każde perfumy. Dziś sporo się zmieniło – właściwie każda pani jest w stanie sama wybrać i kupić sobie to, co jej odpowiada, więc nie ucieszy jej przypadkowy flakon.

Warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie o to, co warto, a czego lepiej nie kupować. Lepiej powstrzymać się przed kupnem zapachów awangardowych. Woń pomidora czy smaru jednemu się spodoba, ale inny nie będzie w stanie znieść takich perfum. Żeby kupić taki zapach, trzeba bardzo dobrze znać osobę obdarowywaną.

Lepiej postawić więc na perfumy popularne czy wręcz kultowe. Każdy ucieszy się z zapachu Chanel No. 5 czy CK One, a nawet jeśli nie, to na pewno znajdzie w najbliższym otoczeniu kogoś, komu będzie mógł przekazać flakon. Ważne, by były to perfumy ekskluzywne. Nie kupujmy popularnych wód toaletowych za kilkanaście złotych, bo może to być uznane za nietakt.