Brak komentarzy

Na kłopoty z paznokciami – odżywki Ados polecamy!

Każda kobieta marzy o pięknych, długich paznokciach, które będą mocne oraz zdrowe. Często, jednak okazuje się, że mamy z nimi nie lada problemy. Koszmar stanowią paznokcie, które się rozdwajają, są osłabione, więc często też łamliwe, przebarwione oraz mają ubytki w płytce. Przyczyny tych mankamentów mogą być naprawdę różne – od nieprawidłowego ich odżywienia, poprzez brak witamin.

Na ratunek takim paznokciom przychodzi firma Ados, która stworzyła linię  pielęgnacyjnych odżywek do paznokci. Wśród nich znajdziesz szeroki ich asortyment i z pewnością odnajdziesz te, które pomogą Ci w Twoim problemie. Ja przedstawię, jedynie kilka  z nich.

I tak kolejno. Na paznokcie osłabione, miękkie i łamliwe możesz zastosować kurację witaminową nr 38. Jej skład jest bogaty w witaminę C, E i F, co pomoże w ich wzmocnieniu i zapobiegnie ich pękaniu.

Kolejna nr 37 z dodatkiem jedwabiu pozytywnie wpłynie na ubytki w płytce uzupełniając je. Jest szczególnie skuteczna po usunięciu tipsów, gdyż pogrubia i umacnia paznokcie.

Numer 42 to odżywka korygująca defekty płytki paznokcia. W swoim składzie zawiera wapń i krzem, które zdecydowanie wpływają na wzrost oraz trwałość płytki. Wygładza ona również paznokcie i uzupełnia w nim ubytki.

Odżywka o numerze 40 z dodatkiem keratyny i mango działa nawilżająco, wzmacniająco oraz uszczelniająco. Dzięki niej płytka staje się mocna, nie ulega łamaniu oraz rozdwajaniu.

Następna z linii o numerze 32 zapewnia intensywną regenerację. Jest przeznaczona do bardzo zniszczonych paznokci, które mają tendencję do częstego łamania się. Zawarta w niej wapń oraz witaminy wzmacniają, odżywiają i wygładzają zapewniając ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

I ostatnia, jaką przedstawię to numer 33. Jest to odżywka silnie utwardzająca Extra Strong. Stanowi ona rewelacyjną warstwę wierzchnią na kolorową emalię, gdyż przedłuża trwałość manicure. Może być  również stosowana samowolnie zapewniając ochronę przed łamaniem i rozdwajaniem się płytki.

W linii pielęgnacyjnej do paznokci Ados znajdziesz także: aktywne serum do usuwania skórek, odżywczy olejek do skórek i paznokci z dodatkiem avokado i witaminy E, ekspresowy wysuszacz lakieru z nabłyszczaczem 2 w 1, lakier nawierzchniowy utrwalający emalię, wielofazowy utwardzacz do paznokci 3 w 1 oraz akrylowy podkład pogrubiający płytkę paznokci.

Teraz możesz być pewna tego, że jakikolwiek problem męczy Twoje paznokcie, możesz go szybko zlikwidować i cieszyć się na powrót ich pięknym i estetycznym wyglądem oraz świetną kondycją.