Brak komentarzy

Perfumy a znak zodiaku

Dobrze dobrane perfumy dodają nam pewności siebie, sprawiają, że czujemy się atrakcyjnie i błyszczymy w otoczeniu. Czasami jednak ciężko jest nam znaleźć jeden, jedyny zapach, który zostanie z nami na dłużej – ogromna oferta zarówno w drogeriach jak i perfumerii internetowej niestety nie ułatwia nam tego zadania.

Idealne zapachy dla poszczególnych znaków zodiaku

Barany nie boją się wyzwań oraz chętnie podejmują ryzyko. W ich przypadku najlepiej sprawdzą się perfumy o leśnych bądź ziołowych aromatach.

Byki często posiadają romantyczną duszę. Są zmysłowe i uwodzicielskie. Z ich charakterem doskonale współgrają eleganckie pachnidła o kwiatowych akordach.

Bliźnięta są ciekawe świata i wyróżniają się inteligencją. Najlepiej do ich charakteru pasują lekkie ale oryginalne zapachy kwiatowe bądź owocowe.

Raki są niezwykle wrażliwe i delikatne. Z ich osobowością idealnie komponują się perfumy o kwiatowych i owocowych akordach z nutką ziołową.

Lwy to osoby, które lubią błyszczeć w otoczeniu i zawsze chcą być w centrum uwagi. Powinny sięgać po zdecydowane i mocne perfumy o korzennych, lekko gorzkawych aromatach.

Panny są poukładane i z rozsądkiem podejmują każdą decyzję. Ich perfumy nie powinny zbytnio się wyróżniać – najlepiej sprawdzą się zapachy neutralne, z delikatną nutką słodyczy.

Waga to typowa dusza towarzystwa, która uwielbia otaczać się ludźmi. Do jej charakteru najlepiej pasują perfumy świeże, delikatne, które subtelnie i nienachalnie podkreślą jej urok.

Skorpiony cechuje pewność siebie i zdecydowanie. To silne charaktery, którym nie straszne wyzwania. Osoby spod tego znaku powinny sięgać po niecodzienne i niebanalne zapachy z nutką pikanterii.

Strzelca charakteryzuje wesołe usposobienie i pozytywne nastawienie do życia. Idealnie będą w tym wypadku podkreślać jego osobowość perfumy rześkie oraz lekkie aromaty z odrobiną ziół orientalnych.

Koziorożce są ambitne i wytrwale dążą do celu. Najlepiej w tym wypadku sięgnąć po perfumy delikatne z nutką orientalną i kwiatowymi aromatami.

Wodnik to indywidualista, który zawsze podąża własnymi ścieżkami. Osoby spod tego znaku powinny wybierać zarówno klasyczne jak i bardziej specyficzne i oryginalne aromaty.

Ryby to osoby subtelne i delikatne, dlatego powinny również sięgać po takie perfumy. Doskonałym wyborem będą orzeźwiające aromaty morskie.

Więcej na temat perfum można znaleźć na stronie https://blog.esentire.pl/