Brak komentarzy

Sekrety fryzjerów gwiazd

Lśniące i dopracowane fryzury gwiazd wydają się być nieosiągalne. Jednak spektakularne efekty często są osiągane za pomocą najprostszych metod.

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego twoje włosy po wstaniu z łóżka nie wyglądają tak samo jak modelek Victoria Secret, które z idealną i nonszalancką fryzurą pozują w pościeli? Według Kevina Ryana, fryzjera pracującego m.in. na New York Fashion Week, sekret tkwi w dodającym objętości sprayu do włosów. Gwarantuje on niedbałe wykończenie ale jednocześnie objętość, podkreślenie loków i ładniejszy kształt całości.

Wiele z nas zazdrości perfekcyjnych i eleganckich włosów Jennifer Aniston. Gwiazda jednak do fryzjera chodzi tylko przed najważniejszymi przyjęciami. Na co dzień przed wyjściem prostuje lub zakręca tylko kilkucentymetrowe pasma tuż przy samej twarzy, co daje wrażenie, że cała fryzura jest misternie ułożona.

Rihanna zmienia kolor włosów i uczesanie nawet co kilka tygodni a mimo to jej włosy ciągle są lśniące i zdrowe. Jak to robi? W czasie trasy koncertowej, sesji zdjęciowych czy kręcenia teledysku bez mrugnięcia okiem poddaje się szalonym metamorfozom, ale gdy ma kilka dni wolnego natychmiast idzie na zabieg regeneracyjny do salonu fryzjerskiego. Codziennie przed snem nakłada też na włosy odżywczą maskę.