Brak komentarzy

Spider Silk Cream – podziękujmy pająkom

Patrzysz w lustro i zastanawiasz się, jak to się stało, że na Twojej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki? Nie wpadaj w panikę, gdyż taki moment przychodzi w życiu każdej kobiety, to po pierwsze, a po drugie kosmetycy zadbali o to, aby jak najbardziej opóźnić procesy starzenia się skóry. 🙂 Także zachowaj spokój i nie daj się złemu samopoczuciu.

Ostatnio absolutną rewelacją do walki ze zmarszczkami, jaką wypuściła na rynek marka Clarena okazał się Spider Silk Cream, czyli krem z pajęczym jedwabiem oraz proteinami młodości. Zawiera on w swoim składzie aktywne składniki takie jak: Silkbeads spiker (jedwab z pajęczej sieci), Matrixyl 3000 oraz Lekesis, dzięki którym zmarszczki zostają wygładzone i zredukowane, zostaje stymulowana produkcja kolagenu, zostają przyspieszone procesy odnowy skóry oraz zostają reaktywowane syntezy włókien strukturalnych.

Konsystencja kremu jest łatwa w nakładaniu i tworzy na cerze sieć, która działa jak tarcza ochronna, która zapobiega szkodliwym czynnikom zewnętrznym oraz pozwala utrzymać właściwe jej nawodnienie. Dodatkowo, dzięki temu skóra staje się ujędrniona i wygładzona.

Krem dedykowany jest kobietom dojrzałym, u których pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się skóry.