Brak komentarzy

Urodowe triki gwiazd

Piękne celebrytki zawdzięczają swoją urodę nie tylko chirurgowi plastycznemu i genom. Nad ich wyglądem czuwają najlepsi makijażyści, których metody warto wcielić w życie.

Jessica Alba wygląda, jakby nigdy nie miała na twarzy makijażu. Jednocześnie jej cera jest zawsze promienna i świeża. „Makijażyści zwykle oprószają rozświetlającym, brzoskwiniowym różem moje kości policzkowe, wewnętrzne kąciki oczu i miejsca nad łukiem brwiowym. Dzięki temu nawet po nieprzespanej nocy wyglądam na wypoczętą. ” Zdradziła ostatnio gwiazda w jednym z wywiadów.

Zaskakujący sekret wyjawia też Liz Hurley, dobiegająca 50-tki aktorka, która wciąż wygląda najwyżej na 30 lat. – Wszyscy myślą, że miałam lifting. Tak naprawdę po prostu zaczęłam regulować i „porządkować” brwi. – Opowiada.

Warto pójść jej tropem – regulacja brwi w salonie to niewielki wydatek. Równie prosty jest trik Catheriny Zeta- Jones. – Choćbym nie wiem jak była zmęczona, gdy używam zalotki do rzęs, moje oczy wyglądają na wypoczęte i czuję się jakbym zaczynała dzień od nowa. – Mówi.