Brak komentarzy

Wody toaletowe na dzień matki

Dzień matki może nie jest najważniejszym dniem w roku, ale tego dnia tysiące osób szukają odpowiedzi na to samo pytanie: jakie perfumy będą idealne dla mamy?

Podstawowa zasada, której należy trzymać się podczas kupowania perfum, brzmi: nie wybieraj zbyt tanich zapachów. Warto pamiętać, że to, co podoba się nastolatce czy dwudziestolatce, raczej nie podbije serca dojrzałej kobiety. Matka, szczególnie taka, która latami pracowała lub zajmowała się dziećmi, ma prawo do odrobiny luksusu. Dlatego jeśli nie wiesz, co kupisz, wybieraj klasyczne perfumy z wyższej półki: Dior, Chanel, Yves Sain Laurent.

Warto kierować się gustem danej osoby. Jeśli mama ma już ukochane perfumy, których używa od lat, to lepiej kupić jej na zapas ten sam zapach, niż eksperymentować z czymś nowym. Poza tym można kupić mleczko perfumowane czy wodę toaletową z tej samej serii, dzięki czemu mama będzie miała lepszy wybór.

Jeśli nie wiemy, co spodoba się mamie, możemy sięgnąć po perfumy z pozytywnym przesłaniem. Typowym przykładem są La vie est belle (życie jest piękne), które reklamuje Julia Roberts. Mama na pewno ucieszy się z takiego komunikatu.