Brak komentarzy

Znajdź swój idealny kolor paznokci na zimę

Zima czai się za rogiem! Pierwszy śnieg już za nami, niskie temperatury i krótkie dni to norma. Niestety trzeba to jakoś przetrwać. Jak osłodzić sobie ten, co by nie mówić, trudny czas? Bynajmniej nie słodyczami (forma na wakacje sama się nie zrobi!). Najlepiej odświeżyć swoją stylizację, tak aby znów poczuć się atrakcyjnie.

Bogactwo kolorów na twych paznokciach

Jeśli twoja głowa jest pełna pomysłów z pewnością docenisz wyjątkową ofertę lakierów hybrydowych od Indigo Nails. Liczba dostępnych kolorów jest po prostu kosmiczna – https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html.

Dzięki bogatej palecie dostępnych barw, możesz praktycznie dowoli zmieniać swój styl z dnia na dzień. Jeśli planujesz nocny wypad z koleżankami, postaw na intensywną czerwień (np. Make Me Red), zimowy granat ze świecącymi drobinkami (hybryda Na Bogato) lub wyrazisty fiolet (np. Vip Vip Hurra), w tygodniu natomiast wybierz subtelny i kobiecy róż (lakier It’s A Girl z kolekcji Natalii Siwiec). Ile okazji, tyle pomysłów i inspiracji na zimowe paznokcie. Z hybrydami Indigo Nails ogranicza cię jedynie Twoja kreatywność!

Lakiery hybrydowe wysokiej jakości

Warto dodać, że prócz genialnych kolorów, lakiery hybrydowe Indigo Nails cechuje bardzo wysoka jakość. Czego zatem może spodziewać się po nich klientka? Wyżej opisanej, pięknej kolorystyki, świetnej przyczepności, płynnej kremowej konsystencji (dzięki temu możesz zapomnieć o zalanych skórkach, odpryskach i nieestetycznych smugach), łatwej aplikacji, szybkiego czasu utwardzania (maksymalnie do 20 sekund) oraz uniwersalności (hybrydy Indigo Nails idealnie nadają się do tworzeń zdobień z wykorzystaniem popularnych efektów, takich jak Syrenka, Metal Manix oraz Holo).

Stwórz swoja zimową stylizację wraz z lakierami hybrydowymi Indigo Nails. Postaw na ulubione odcienie lub zaszalej i stwórz oryginalny look z wykorzystaniem nieodkrytych kolorów. Bez względu co wybierzesz, będzie wyglądać pięknie i kwitnąco mimo zimowej aury!